Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Креп трака perfect line

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Перформанси 3
Тип
Перформанси 1
Употреба
Занает
Намена
Материјал
Димензија
Бренд
Боја
Вид на лепак
Отпорност на температура
Препорачана саатнина за симнување на траки
Колекции
krep-traka-perfect-line
5 производи
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
54 МКД
Заштеда 10%
60 МКД
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
63 МКД
Заштеда 10%
70 МКД
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
81 МКД
Заштеда 10%
90 МКД
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
За прецизно бојадисување на површини, декоративни работи, заштита на гипскертон плочи...
126 МКД
Заштеда 10%
140 МКД