Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице

Ваљаци за дисперзивни бои

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Вид на боја
Намена
Профи, стандард, економик
Материјал
Рачка
Специфичност
Димензија
Тип
Должина на влакна
Бренд
Пакување
Прикажи повеќе
Колекции
37 производи