Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Чекан са фибер ерго рачка 1500гр
Беорол

Чекан са фибер ерго рачка 1500гр

Шифра на артикл: CM1500
Šifra proizvođača: CEKICI
0 МКД
1.000 МКД
1.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.000,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Mашински чекан со антикорозивна заштита и фиберглас рачка прекриена со термопластична гума. Искован со високо квалитетен челик со голема жилавост и цврстина, во црна боја.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 378mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери
Материјал Јагленосан челик
Рачка Fiber-Ergo
Trenutno nema komentara

Слични производи

Чекан са фибер ерго рачка 1500гр
Чекан са фибер ерго рачка 1500гр
Чекани
1.000
Izaberi količinu
2
1