Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Јаже

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Материјал
Бренд
Димензија
Прикажи повеќе
Колекции
8 производи
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø3мм, 200м Максимална носивост, односно точка...
9 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø4мм, 500м Максимална носивост, односно точка...
12 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø5мм, 400м Максимална носивост, односно точка...
13 МКД
Заштеда 10%
14 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø6мм, 400м Максимална носивост, односно точка...
18 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø8мм, 200м Максимална носивост, односно точка...
29 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK10
Материјал: Полиестер Димензии: ø10мм, 100м Максимална носивост, односно точк...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK12
Материјал: Полиестер Димензии: ø12мм, 100м Максимална носивост, односно точк...
46 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK14
Материјал: Полиестер Димензии: ø14мм, 100м Максимална носивост, односно точк...
60 МКД