Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Двострана пила за гипс 15цм
Беорол

Двострана пила за гипс 15цм

Шифра на артикл: TGO15
Barkod: 8606007995749
Šifra proizvođača: TESTERA
  • Намена: За сечење, дупчење и отсекување плочи од гипс картон
  • Калени, троаголни заби овозможуваат сечење во двете насоки
  • Рачката е изработена од TPR (термопластичен) материјал
  • Должина: 15 цм
  • Материјал: челик / ПВЦ

 

0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 450,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рачката е изработена од TPR (термопластичен) материјал, пријатна за држење, ергономски облик овозможува мал замор при сечењето. Листот е изработен од висококвалитетен еластичен челик. Забите се изведени со трослоен агол. Лесна е за носење. Има многу остри трослојни брусени и калени заби, погодна е за сечење во двата правци, бушење и обележување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 150mm
Занает Гипсари, Електричари
Намена За гипс

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 76цм  
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 45цм  
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Индукциски калени заби, со цврстина 55 Rockwel...
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење градежни блокови и тули Сечилото е изработено од висококвалитетен ...
1.320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Лесна алуминиумска рачка и рамка за пила Мат...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Специјална облога над сечилото на пилата за по...
810 МКД
Заштеда 10%
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Можност за пет различни агли на сечење Забите се направени со двоен агол, што овозмо...
550 МКД
Двострана пила за гипс 15цм
Двострана пила за гипс 15цм
Пили рачни
450
Izaberi količinu
2
1