Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножици за сечење лим
Беорол

Ножици за сечење лим

Шифра на артикл: MKL
Barkod: 8606007997002
Šifra proizvođača: MAKAZE
  • Намена: За сечење лим
  • Настрана ги одвојуваат левиот и десниот дел од исечениот лист
  • Димензии: 250 мм

 

0 МКД
540 МКД
540 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 540,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Ножици за лим во три вида. Левите го одвојуваат левиот дел на одсечениот лим на лево, десните го одвојуваат десниот дел на одсечениот дел на десно, а правите го одвојуваат левиот и десниот дел на одсечениот лим на страна.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Ножици за лим
Бренд Беорол
Димензија 250mm
Занает Бравари, Гипсари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Намена Го одвојуваат левиот и десниот дел на отсечениот лим на страна
Тип Права

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење лим Тие го одвојуваат десниот дел од исечениот лист на десната стр...
540 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење лим Во левата страна го одвојуваат левиот дел од исечениот лист Д...
540 МКД
Ножици за сечење лим
Ножици за сечење лим
Ножици за лим
540
Izaberi količinu
2
1