Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ножици за лим

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Димензија
Намена
Бренд
Тип
Колекции
3 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење лим Настрана ги одвојуваат левиот и десниот дел од исечениот лист ...
540 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење лим Тие го одвојуваат десниот дел од исечениот лист на десната стр...
540 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење лим Во левата страна го одвојуваат левиот дел од исечениот лист Д...
540 МКД