Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Производи

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Прикажи повеќе
Материјал
Прикажи повеќе
Прифаќање
Облик
Сечило
Бренд
Тип на длака
Димензија
Прикажи повеќе
Вид на боја
Јачина
Забци
Ral
Пакување
Тежина
Боја
Прикажи повеќе
Зафатнина
Профи, стандард, економик
Отпорност на температура
Рачка
Прикажи повеќе
Вид на лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки
Перформанси 1
Специфичност
Тип
Прикажи повеќе
Жица
Намена
Прикажи повеќе
Полнење
Сунѓер
Употреба
Должина на длаката
Колекции
Листа: Сè за бојадисување
54 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја и лакови на маслена, нитро и акрилна боја Погодна за л...
482 МКД
Заштеда 10%
535 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
140 МКД
Заштеда 10%
155 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на маслени, нитро и акрилни бои Егономска рачка со врвна ...
171 МКД
Заштеда 10%
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Егономска рачка ...
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
45 МКД
Заштеда 10%
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на боја на маслена, нитро и акрилна база Погодна за непри...
58 МКД
Заштеда 10%
65 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
396 МКД
Заштеда 10%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и лепак Тип на ...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
За боење нерамни површини со полудисперзивни и дисперзивни бои Должина на влакна: 18...
284 МКД
Заштеда 10%
315 МКД
Sačuvano u omiljne
За нанесување на бои на маслена и акрилна основа Материјал: 100% сунѓер Пакување: 1...
30 МКД
Заштеда 10%
33 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба со ваљаци за радијатори со соодветен дијаметар и должина Зафатот на рачк...
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
63 МКД
Заштеда 10%
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Жолта  
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За правилно позиционирање на керамичките плочки и формирање на еднообразно ра...
122 МКД
Заштеда 10%
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно нанесување на боја на ваљакот и четката со кои се работи Материја...
117 МКД
Заштеда 10%
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За цедење на вишокот боја при бојадисување и малтерисување Материјал: Полипр...
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мешање малтер Материјал: Полиетилен Волумен: 52 лит  
310 МКД
Заштеда 10%
344 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За керамички работи Материјал: дрво / челик Не е отпорен на хемиски влијани...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За керамички работи Материјал: дрво / челик Не е отпорен на хемиски влијани...
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на материјал за фугирање Материјал: ABS / Сунѓер Димензии: 28...
468 МКД
Заштеда 10%
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 270 x ...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 400 x 1...
504 МКД
Заштеда 10%
560 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За за дотерување на фуги Материјал: нерѓосувачки челик / дрво Димензии: 9 x...
149 МКД
Заштеда 10%
165 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најпрецизни гипсерски работи и нанесување на декоративни материјали Матер...
216 МКД
Заштеда 10%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За најфини гипсени работи и примена на декоративни материјали Материјал: ABS...
198 МКД
Заштеда 10%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на различни наноси и нечистотија од основниот материјал Материја...
108 МКД
Заштеда 10%
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер со „брза“ спирала за мешање малтери и лепила со тенки и средно деб...
648 МКД
Заштеда 10%
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
360 МКД
Заштеда 10%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За контролирано истиснување на tio git маса од пакувањето Материјал: Алумини...
1.575 МКД
Заштеда 10%
1.750 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10B
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
<