Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Канта со поклопец 18л
Беорол

Канта со поклопец 18л

Шифра на артикл: KSP18
Šifra proizvođača: KOFE
  • За примена во различни гранки на индустријата
  • Изработена од квалитетна пластика
  • Волумен 18 лит

 

0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Канта со поклопец, волумен 18l. Направена од квалитетна пластика.Флексибилна метална рачка погодна за ракување. Покрај широката примена во различни гранки во индустријата, кантата се употребува и во секојдневниот живот

Карактеристика Вредност
Kатегорија Кофи и канти
Боја Црна
Бренд Беорол
Занает Градинари, Ѕидари, Молери и фарбари, Хоби
Зафатнина 18 литри
Материјал Полиетилен
Намена Амбалажа за поликолор

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Капак за канта KBP18 - Канта без капак 18l  
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Покрај широката примена во различни гранки на индустријата Направена е од квалитетна...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работа со гипс и други материјали Материјал: Полиетилен Димензии: ø1...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Транспорт на градежни материјали Материјал: Полиетилен Волумен: 20 лит...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Транспорт на градежни материјали Материјал: Полиетилен Волумен: 12 лит &n...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работа со гипс и други материјали Материјал: Полиетилен Димензии: ø1...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За малтерисување работи Материјал: гума Димензии: ø130мм  
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мешање малтер Материјал: Полиетилен Волумен: 52 лит  
344 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За плакнење на сунѓерот за чистење плочки Волумен: 20 лит Трите ваљаца...
1.630 МКД
Канта со поклопец 18л
Канта со поклопец 18л
Кофи и канти
320
Izaberi količinu
2
1