Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица за керамичари рамна 180мм
Беорол

Глетерица за керамичари рамна 180мм

Шифра на артикл: GKR180
Šifra proizvođača: GLETER_KER
0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Челик со ширина 180–250мм, висина на работниот дел 85мм. Дрвена рачка. Не е отпорна на хемиски влијанија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици за керамичари
Бренд Беорол
Димензија 180mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Паркетари, Фасадери
Облик Рамна
Рачка Дрвена
Trenutno nema komentara
Глетерица за керамичари рамна 180мм
Глетерица за керамичари рамна 180мм
Глетарици за керамичари
150
Izaberi količinu
2
1