Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Кајлици за плочки 200/1
Беорол

Кајлици за плочки 200/1

Шифра на артикл: KAPV
Šifra proizvođača: NIV_KRST
0 МКД
75 МКД
75 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 75,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Пластични кајлици за паравилно местење на керамички плочки и формирање на исто растојание . Должината на кајлиците е 3цм. Изработени се од полиетилен
Карактеристика Вредност
Kатегорија Нивелатори и крстчиња
Боја Црвена
Бренд Беорол
Димензија 0 - 5mm x 3cm
Занает Керамичари
Материјал Полиетилен
Намена Поставување на керамички и други плочки
Пакување 200kom
Профи, стандард, економик Економик
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
234 МКД
Заштеда 10%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
234 МКД
Заштеда 10%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
396 МКД
Заштеда 10%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
234 МКД
Заштеда 10%
260 МКД
Кајлици за плочки 200/1
Кајлици за плочки 200/1
Нивелатори и крстчиња
75
Izaberi količinu
2
1