Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Рачен партивиш-микс
Беорол

Рачен партивиш-микс

Шифра на артикл: PRD
Šifra proizvođača: PARTVISI
  • Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии
  • Тип на длака: 100% Полипропилен
  • Димензии: 39 х 4цм

 

0 МКД
460 МКД
460 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 460,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Партиваш изработен од влакна од коњска опашка, а рачката е од буково дрво

Карактеристика Вредност
Kатегорија Партвиш
Боја Црна
Бренд Беорол
Димензија 390 x 40mm
Занает Хоби
Намена Природна длака TOP60% за нанесување на сите видови на премази, погодна за непристапни површини
Тип Рачни
Тип на длака 100% Полипропилен

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за чистење на тешки нечистотии на груби површини Идеална за гаражи, груби по...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
1.260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
441 МКД
Заштеда 10%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на битумен Тип на длака: Фибрис мексиканска трева Дименз...
640 МКД
Рачен партивиш-микс
Рачен партивиш-микс
Партвиш
460
Izaberi količinu
2
1