Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица за керамичари рамна 250мм
Беорол

Глетерица за керамичари рамна 250мм

Шифра на артикл: GKR250
Šifra proizvođača: GLETER_KER
  • Намена: За керамички работи
  • Материјал: дрво / челик
  • Не е отпорен на хемиски влијанија
  • Висина на работниот дел 85мм
  • Димензии: 250мм

 

0 МКД
180 МКД
162 МКД
Заштеда: 18 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 162,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Матријал: Челик
Карактеристика / дебелина на лимот: Рамна 0.7mm
Ширина: 250mm
Висина на лимот: 85mm
Матријал на рачката: Буково дрво
Димензија на рачката: 180mm
Тежина: 210g
Намена: За нанесување на градежен лепак.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици за керамичари
Бренд Беорол
Димензија 250mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Паркетари, Фасадери
Облик Рамна
Рачка Дрвена

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За керамички работи Материјал: дрво / челик Не е отпорен на хемиски влијани...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За керамички работи Материјал: дрво / челик Не е отпорен на хемиски влијани...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За керамички работи Материјал: дрво / челик Не е отпорен на хемиски влијани...
180 МКД
Глетерица за керамичари рамна 250мм
Глетерица за керамичари рамна 250мм
Глетарици за керамичари
162
Izaberi količinu
2
1