Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица челична пвц рачка
Беорол

Глетерица челична пвц рачка

Шифра на артикл: GC
Barkod: 8606007990126
Šifra proizvođača: GLETER_CEL
  • Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали
  • Материјал: Челик
  • Димензии: 270 x 130мм

 

0 МКД
270 МКД
270 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 270,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Матријал: Челик
Карактеристика / дебелина: Рамна 0.7mm
Матријал на рачката / агол: Pvc пластика под агол од 40°
Основа и положба на рачката: Долга основа со рачка позиционирана во горната третина 
Димензија: 270x130mm
Тежина: 275g 
Намена: За нанесување на глет маса.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици челични
Бренд Беорол
Димензија 270 x 130mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Облик Рамна
Рачка ПВЦ

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Челик Димензии:...
369 МКД
Заштеда 10%
410 МКД
Глетерица челична пвц рачка
Глетерица челична пвц рачка
Глетарици челични
270
Izaberi količinu
2
1