Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Мистрија нерѓосувачка  квадратна 180мм гумени рачка
Беорол

Мистрија нерѓосувачка квадратна 180мм гумени рачка

Шифра на артикл: MR180
Barkod: 8606007991321
Šifra proizvođača: MISTRIJE
  • Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали
  • Материјал: Нерѓосувачки челик
  • Димензии: 180мм

 

0 МКД
370 МКД
333 МКД
Заштеда: 37 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 333,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Мистрија наменета за професионалци. Гумирана рачка овозможува подобро приспособување на раката и помало заморување на мајсторот. Изработена од челик што не рѓосува што и овозможува подолг животен век. Наменета за нанесување малтер и други житки градежни материјали и прецизно извлекување на краеви

Карактеристика Вредност
Kатегорија Мистрии
Бренд Беорол
Димензија 180mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Нерѓосувачки челик
Облик Квадратна

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со малтер и други градежни материјали Материјал: челик / дрво Дим...
410 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За гипс работи на помали површини Материјал: нерѓосувачки челик / дрво Диме...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За гипс работи на помали површини Материјал: нерѓосувачки челик / дрво Диме...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За за дотерување на фуги Материјал: нерѓосувачки челик / дрво Димензии: 9 x...
165 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За изработка на надворешни агли во градежништво Материјал: челик / дрво Дим...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За изработка на внатрешни агли во градежништво Материјал: челик / дрво Диме...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и други житки градежни материјали Материјал: челик / др...
170 МКД
Мистрија нерѓосувачка  квадратна 180мм гумени рачка
Мистрија нерѓосувачка квадратна 180мм гумени рачка
Мистрии
333
Izaberi količinu
2
1