Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица нерѓосувачка назабена, 8x8мм кратка основа дрвена рачка
Беорол

Глетерица нерѓосувачка назабена, 8x8мм кратка основа дрвена рачка

Шифра на артикл: GRNDM8
Šifra proizvođača: GLETER_INX
  • Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали
  • Материјал: Дрво / нерѓосувачки челик
  • Отпорен на хемиски влијанија
  • Димензии на забите: 8 x 8мм
  • Димензии: 270 x 130мм

 

0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 450,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Матријал: Inox
Карактеристика / дебелина: Назабена 0.7mm
Димензија на забот: 8x8mm
Матријал на рачката / агол: PVC пластика под агол од 90°
Основа и положба на рачката: Кратка основа со рачка позиционирана на горната третина 
Димензија: 270x130mm
Тежина: 290g
Намена: За нанесување на градежни лепкови.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици inox
Бренд Беорол
Димензија 270 x 130mm
Забци 8 x 8mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Rostfraj
Облик Назабена
Рачка Дрвена
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: ПВЦ / нерѓосувач...
315 МКД
Заштеда 10%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: АБС / нерѓосувач...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Дрво / нерѓосува...
730 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: нерѓосувачки чел...
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: нерѓосувачки чел...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: Буково дрво / Не...
620 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: нерѓосувачки чел...
290 МКД
Глетерица нерѓосувачка назабена, 8x8мм кратка основа дрвена рачка
Глетерица нерѓосувачка назабена, 8x8мм кратка основа дрвена рачка
Глетарици inox
450
Izaberi količinu
2
1