Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пиштол за силикон хромиран
Беорол

Пиштол за силикон хромиран

Шифра на артикл: PSC
Šifra proizvođača: PISTOLJI
0 МКД
580 МКД
580 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 580,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Отпорен на хемиски влијанија од околината,како и на содржината од тубата која ја користи. Вграден секач и дупчач за тубата трака за зглоб. Хромиран челик без олово. Тежина 536gr.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пиштоли
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Керамичари, Паркетари, Столари
Материјал Челик хромиран
Намена Наменет за потреби на сите мајстори
Полнење Касета
Тежина 536gr
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Sačuvano u omiljne
693 МКД
Заштеда 10%
770 МКД
Sačuvano u omiljne
477 МКД
Заштеда 10%
530 МКД
Пиштол за силикон хромиран
Пиштол за силикон хромиран
Пиштоли
580
Izaberi količinu
2
1