Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетерица нерѓосувачка назабена, 10x10мм кратка основа дрвена рачка
Беорол

Глетерица нерѓосувачка назабена, 10x10мм кратка основа дрвена рачка

Шифра на артикл: GRNDM10
Šifra proizvođača: GLETER_INX
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 450,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Назабена глетерица со дрвена рачка и кратка основа. Отпорна на хемиси влијанија.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Глетарици inox
Бренд Беорол
Димензија 270 x 130mm
Забци 10 x 10mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Материјал Rostfraj
Облик Назабена
Рачка Дрвена
Trenutno nema komentara

Слични производи

Глетерица нерѓосувачка назабена, 10x10мм кратка основа дрвена рачка
Глетерица нерѓосувачка назабена, 10x10мм кратка основа дрвена рачка
Глетарици inox
450
Izaberi količinu
2
1