Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице

Ваљаци за дисперзивни бои

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Димензија
Должина на влакна
Рачка
Специфичност
Бренд
Тип
Боја
Занает
Вид на боја
Прикажи повеќе
Намена
Прикажи повеќе
Профи, стандард, економик
Материјал
Колекции
39 производи