Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 10цм резерва
Беорол

Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 10цм резерва

Шифра на артикл: RSUR10
Šifra proizvođača: VALJCI_RAD
0 МКД
58 МКД
58 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
10
20
30
40
50
60
70
80
90
100
110
120
130
140
150
160
170
180
190
200
210
220
230
240
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 580,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 10цм резерва.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Радијатор ваљаци
Бренд Беорол
Димензија ø15 x 100mm
Занает Лакери, Молери и фарбари, Паркетари
Материјал Сунѓер
Намена Термофузиони ваљци за радијатор
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
31 МКД
Заштеда 10%
35 МКД
Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 10цм резерва
Радијатор ваљак Сунѓер масло-отпорен 10цм резерва
Радијатор ваљаци
58
Izaberi količinu
2
1