Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Миксер за малтер и лепак, 3 спирали, ø135x600мм, M14
Беорол

Миксер за малтер и лепак, 3 спирали, ø135x600мм, M14

Шифра на артикл: MMLTSM14
Barkod: 8606017653240
Šifra proizvođača: MIKSERI
  • Миксер со три спирали за работа со малтер и лепак
  • Изработен од челик, димензии ø135 x 600мм
  • Со М14 прифат

 

0 МКД
1.770 МКД
1.593 МКД
Заштеда: 177 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.593,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Миксер со три спирали за работа со малтер и лепак. Трите спирали овозможуваат брзо и квалитетно мешање на материјалите но бара и машино со голема сила. Се произведува само со М14 потфат.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Миксери
Бренд Беорол
Димензија 135 x 600mm
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Фасадери
Намена Миксер со три спирали за работа со малтер и лепак
Прифаќање M14

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Миксери MMLOM14
Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, округол Изработен од челик, ди...
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSSDS
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLDSM14
Миксер со две спирали за брзо и квалитетно мешање на сите видови на малтери и ле...
980 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLSM14
Миксер со „брза“ спирала за мешање малтери и лепила со тенки и средно деб...
720 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од галванизиран чели...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксер за механичко мешање на маса од различни видови Изработен од челик, димензии &...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MFLP100
Миксер за мешање на фарби и лепаци со мала густина Изработен од челик, со глава од н...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MFLPM14
Миксер за мешање на фарби и лепаци со мала густина Изработен од челик, со глава од н...
880 МКД
Sačuvano u omiljne
Миксери MMLKSDS
Миксер за мешање на сите видови малтер и лепила, кафез Изработен од челик, диме...
880 МКД
Миксер за малтер и лепак, 3 спирали, ø135x600мм, M14
Миксер за малтер и лепак, 3 спирали, ø135x600мм, M14
Миксери
1.593
Izaberi količinu
2
1