Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Турпија за метал полукружна 200mm
Беорол

Турпија за метал полукружна 200mm

Шифра на артикл: TMP200
Šifra proizvođača: TURPIJE
  • Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови
  • Квалитетните заби овозможуваат брзо отстранување на материјалот
  • Должина: 200 мм
  • Материјал: Челик
  • Облик: Полукружна 

 

0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 359,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Турпијата за метал се користи за отстранување на метал и површински метални обработки на металните делови. Првенствено е наменета за работа во механичарски и браварски работилници.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Турпии
Бренд Беорол
Димензија 200mm
Занает Бравари, Ѕидари, Махничари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Хоби
Намена За обработка на метал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Турпии TLMT52
Намена: За острење и одржување на ланецот на моторните пили Се карактеризира со брза...
85 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TLMT45
Намена: За острење и одржување на ланецот на моторните пили Се карактеризира со брза...
85 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TLMT35
Намена: За острење и одржување на ланецот на моторните пили Се карактеризира со брза...
85 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMR200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMO200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TMK200
Намена: За работа со метал и површински метални обработки на металните делови К...
182 МКД
Заштеда 30%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TDP200
Намена: За работа со дрво и многу меки метали Квалитетните заби овозможуваат брзо от...
203 МКД
Заштеда 30%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Турпии TDO200
Намена: За работа со дрво и многу меки метали Квалитетните заби овозможуваат брзо от...
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Турпија за метал полукружна 200mm
Турпија за метал полукружна 200mm
Турпии
360
Izaberi količinu
2
1