Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Брусен диск алуминиум ø115мм, гранулација 120
PROcut

Брусен диск алуминиум ø115мм, гранулација 120

Шифра на артикл: BD120A115
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
130 МКД
130 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 1.300,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ламеларен абразивен брусен диск со засилена хартија како ламела. Ламелата се наоѓа под агол од 15° во однос на рамен брус. За абразивните зрна користен е алуминиум оксид.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Гранулација 120
Димензија ø115mm
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Монтери
Намена Наменет е за симнување на боја, рѓа и нечистотија со поголеми рамни површини
Trenutno nema komentara

Слични производи

Брусен диск алуминиум ø115мм, гранулација 120
Брусен диск алуминиум ø115мм, гранулација 120
Брусно резни плочи и дискови
130
Izaberi količinu
2
1