Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечило плоча дијамантска турбо ø230мм
PROcut

Сечило плоча дијамантска турбо ø230мм

Шифра на артикл: RPDT230
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
1.260 МКД
1.260 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.260,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Дијамантски резна плоча за фино сечење на бетон, камен, тули....

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø230 x 7,0mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Фасадери
Намена Дијамантска резна плоча за фино резање на бетон, камен, керамиди
Тип Дијамантска
Trenutno nema komentara

Слични производи

Сечило плоча дијамантска турбо ø230мм
Сечило плоча дијамантска турбо ø230мм
Брусно резни плочи и дискови
1.260
Izaberi količinu
2
1