Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечило плоча за метал ø180x3мм
PROcut

Сечило плоча за метал ø180x3мм

Шифра на артикл: RPM180X3
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
140 МКД
140 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 700,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Абрезивна резна плоча за елементи направени од црн метал. Не е наменета за ИНОКС. Правилниот избор на абразивни честички и врзивни средства овозможува брза и олеснета работа. Поради сигурност на работникот,во плочата се наоѓа арматурна мрежа. Металната прирабница овозможува посилна и побезбедна врска со аголната брусницата,

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø180 x 3mm
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Намена Резна плоча за метал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Сечило плоча за метал ø180x3мм
Сечило плоча за метал ø180x3мм
Брусно резни плочи и дискови
140
Izaberi količinu
2
1