Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Челична четка 5 реда - брановидна жица
Беорол

Челична четка 5 реда - брановидна жица

Шифра на артикл: CC5V
Šifra proizvođača: CELICNE_C
0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,01 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Челична еластична жица, рачка од дрво, 5 реда жица.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Челични четки
Бренд Беорол
Димензија 286mm
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Хоби
Намена Овозможува работа со помали површини и поголем притисок на површина
Trenutno nema komentara

Слични производи

Челична четка 5 реда - брановидна жица
Челична четка 5 реда - брановидна жица
Челични четки
180
Izaberi količinu
2
1