Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Челична четка 4 реда со рачка
Беорол

Челична четка 4 реда со рачка

Шифра на артикл: CC4
Šifra proizvođača: CELICNE_C
  • Намена: За чистење на сите површини
  • 4 реда жица
  • Краткото тело на четката овозможува работа со помали површини
  • Материјал: ПВЦ / челик
  • Должина: 166 мм

 

0 МКД
150 МКД
150 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 150,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Челик еластична жица со пластична рачка. Краткото тело обозможува работа на помали површини со поголем притисок на површината.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Челични четки
Бренд Беорол
Димензија 166mm
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Хоби
Намена Овозможува работа со помали површини и поголем притисок на површина

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: дрво...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: Дрво...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: Дрво...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини Едноредна ПВЦ рачка Материјал: ПВЦ / пом...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 4 реда жица, со стругалка Дрвена рачка М...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: дрво...
81 МКД
Заштеда 10%
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини Едноредна ПВЦ рачка Материјал: ПВЦ / чел...
200 МКД
Челична четка 4 реда со рачка
Челична четка 4 реда со рачка
Челични четки
150
Izaberi količinu
2
1