Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечило плоча дијамантска сегментна ø125мм
PROcut

Сечило плоча дијамантска сегментна ø125мм

Шифра на артикл: RPDS125
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
430 МКД
430 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 430,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Дијамантски резна плоча за брзо сечење на бетон, камен, тули....

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø125 x 7,0mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Фасадери
Намена Дијамантска резна плоча за фино резање на керамика
Тип Дијамантска
Trenutno nema komentara

Слични производи

Сечило плоча дијамантска сегментна ø125мм
Сечило плоча дијамантска сегментна ø125мм
Брусно резни плочи и дискови
430
Izaberi količinu
2
1