Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечило плоча дијамантска за керамика ø115мм
PROcut

Сечило плоча дијамантска за керамика ø115мм

Шифра на артикл: RPDK115
Barkod: 8606007999303
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
  • Намена: За фино сечење на керамика
  • Макс. број на вртежи: 13.300 вртежи во минута
  • Дијаметарот на прирабницата е 22.2 мм

 

0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 359,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Дијамантска резна плоча за фино сечење на керамика.

Намален шум и помали вибрации, благодарение на основната плоча од сендвич конструкција.

Брусните дискови можат да ги користат професионалци: бравари, механичари, молери, монтери, заварувачи, како и сите хобисти.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø115 x 5mm
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Каменорезци, Керамичари
Намена Дијамантска резна плоча за фино резање на керамика
Тип Дијамантска

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на керамика Макс. број на вртежи: 12.200 вртежи во минута Ди...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 6.650 вртежи во м...
1.134 МКД
Заштеда 10%
1.260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 12.200 вртежи во ...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 6.650 вртежи во м...
1.250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 12.200 вртежи во ...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за отстранување на боја, рѓа и нечистотија од поголеми рамни површини Има жи...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон За уп...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон За уп...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон За уп...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
200 МКД
Сечило плоча дијамантска за керамика ø115мм
Сечило плоча дијамантска за керамика ø115мм
Брусно резни плочи и дискови
360
Izaberi količinu
2
1