Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Брусна плоча за метал ø115x6мм
PROcut

Брусна плоча за метал ø115x6мм

Шифра на артикл: BPM115X6
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
120 МКД
120 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 599,95 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Абрезивен диск за брусење за елементи од црн метал. Не се наменети за не’рѓосувачки челик-INOX. Правилниот избор на абрезивни честички и врзивен материјал овозможува брза и олеснета работа. Поради сигурност во внатрешноста на дискот се наоѓа арматурна мрежа. Металната прирабница овозможува силна и безбедна врска со аголна брусилица.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø115mm x 6mm
Занает Бравари, Заварувачи
Намена Брусна плоча за метал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Брусна плоча за метал ø115x6мм
Брусна плоча за метал ø115x6мм
Брусно резни плочи и дискови
120
Izaberi količinu
2
1