Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Челична четка со стругалка 4 реда
Беорол

Челична четка со стругалка 4 реда

Шифра на артикл: CCS4
Šifra proizvođača: CELICNE_C
  • Намена: За рачно чистење на сите површини
  • 4 реда жица, со стругалка
  • Дрвена рачка
  • Материјал: дрво / челик
  • Должина: 300 мм

 

0 МКД
110 МКД
110 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 110,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Четка со стругалица за механичко отстранување на поголеми тврди нечистотии или рѓа. Челична еластичнажица, 4 редажица, рачка од дрво.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Челични четки
Бренд Беорол
Димензија 300mm
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Хоби
Намена Четка со стругач за механичко отстранување на поголеми и потврди нечистотии или рѓа

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: дрво...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: Дрво...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За чистење на сите површини 4 реда жица Краткото тело на четката овозможува...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: Дрво...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини Едноредна ПВЦ рачка Материјал: ПВЦ / пом...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: дрво...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини Едноредна ПВЦ рачка Материјал: ПВЦ / чел...
200 МКД
Челична четка со стругалка 4 реда
Челична четка со стругалка 4 реда
Челични четки
110
Izaberi količinu
2
1