Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечило плоча дијамантска за керамика ø125мм
PROcut

Сечило плоча дијамантска за керамика ø125мм

Шифра на артикл: RPDK125
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
370 МКД
370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 370,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Дијамантска резна плоча за фино сечење на керамика.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø125 x 5,0mm
Занает Водоинсталатери, Ѕидари, Каменорезци, Керамичари
Намена Дијамантска резна плоча за фино резање на керамика
Тип Дијамантска
Trenutno nema komentara

Слични производи

Сечило плоча дијамантска за керамика ø125мм
Сечило плоча дијамантска за керамика ø125мм
Брусно резни плочи и дискови
370
Izaberi količinu
2
1