Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечило плоча за камен ø115x3мм
PROcut

Сечило плоча за камен ø115x3мм

Шифра на артикл: RPK115X3
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
80 МКД
80 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 400,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Абрезивен диск за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон. Правилниот избор на абрезивни честички и врзивен материјал овозможува брза и олеснета работа.Поради сигурност во внатрешноста на дискот се наоѓа арматурна мрежа. Металната прирабница овозможува силна и безбедна врска со аголна брусилица.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Фасадери
Trenutno nema komentara

Слични производи

Сечило плоча за камен ø115x3мм
Сечило плоча за камен ø115x3мм
Брусно резни плочи и дискови
80
Izaberi količinu
2
1