Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечило плоча дијамантска турбо ø125мм
PROcut

Сечило плоча дијамантска турбо ø125мм

Шифра на артикл: RPDT125
Barkod: 8606007999280
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
  • Намена: За фино сечење на бетон, камен, тули
  • Макс. број на вртежи: 12.200 вртежи во минута
  • Дијаметарот на прирабницата е 22.2 мм

 

0 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 420,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Турбо дијамантска резна плоча со армирано јадро е дизајниран за сечење тврди материјали како што се гранит, тврд бетон и тула. Одлични перформанси при долго и стабилни сечење. Светска класа во однос на брзината благодарение на иновативниот, патентиран елемент за ладење и сегментите со дизајн на бранови.

Дијамантските турбо резни плочи за сечење можат да ги користат професионални фасадери, малтерисачи, изолатори, каменорезачи, керамичари, водоводџии, керамичари како и сите хобисти.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø125 x 7,0mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Фасадери
Намена Дијамантска резна плоча за фино резање на бетон, камен, керамиди
Тип Дијамантска

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на керамика Макс. број на вртежи: 12.200 вртежи во минута Ди...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на керамика Макс. број на вртежи: 13.300 вртежи во минута Ди...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 6.650 вртежи во м...
1.134 МКД
Заштеда 10%
1.260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 6.650 вртежи во м...
1.250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 12.200 вртежи во ...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за отстранување на боја, рѓа и нечистотија од поголеми рамни површини Има жи...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон За уп...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон За уп...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон За уп...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
200 МКД
Сечило плоча дијамантска турбо ø125мм
Сечило плоча дијамантска турбо ø125мм
Брусно резни плочи и дискови
420
Izaberi količinu
2
1