Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечило плоча дијамантска сегментна ø230мм
PROcut

Сечило плоча дијамантска сегментна ø230мм

Шифра на артикл: RPDS230
Barkod: 8606007999273
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
  • Намена: За брзо сечење на бетон, камен, тули
  • Макс. број на вртежи: 6.650 вртежи во минута
  • Дијаметарот на прирабницата е 22.2 мм

 

0 МКД
1.250 МКД
1.250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.250,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Дијамантска сегментирана резна плоча за суво сечење на армиран бетон, камен, мермер и други неабразивни материјали.

Беорол Резните плочи со дијамантски сегмент се направени според највисоките европски безбедносни стандарди EN13236, што гарантира дека сите производи се произведени и тестирани на највисоко ниво на квалитет.

Резните плочи со дијамантски сегмент може да ги користат професионалци Фасадери, Гипсари, Изолатори, Каменосечачи, Керамичари; Водоводџии, ѕидари и сите хобисти.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø230 x 7,0mm
Занает Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Фасадери
Намена Дијамантска резна плоча за фино резање на керамика
Тип Дијамантска

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на керамика Макс. број на вртежи: 12.200 вртежи во минута Ди...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на керамика Макс. број на вртежи: 13.300 вртежи во минута Ди...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 6.650 вртежи во м...
1.134 МКД
Заштеда 10%
1.260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За фино сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 12.200 вртежи во ...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За брзо сечење на бетон, камен, тули Макс. број на вртежи: 12.200 вртежи во ...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
45 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за отстранување на боја, рѓа и нечистотија од поголеми рамни површини Има жи...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон За уп...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон За уп...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од камен, мермер, керамика, бетон За уп...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
200 МКД
Сечило плоча дијамантска сегментна ø230мм
Сечило плоча дијамантска сегментна ø230мм
Брусно резни плочи и дискови
1.250
Izaberi količinu
2
1