Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Помесингувана четка 5 реда
Беорол

Помесингувана четка 5 реда

Шифра на артикл: MC5
Šifra proizvođača: CELICNE_C
0 МКД
90 МКД
90 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 90,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Жичана четка, помесингувана жица, 5 реда, рачка од дрво.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Челични четки
Бренд Беорол
Димензија 286mm
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Хоби
Намена Овозможува работа со помали површини и поголем притисок на површина
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Помесингувана четка 5 реда
Помесингувана четка 5 реда
Челични четки
90
Izaberi količinu
2
1