Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Торбица за алати
Беорол

Торбица за алати

Шифра на артикл: TZA
Barkod: 8606007998375
Šifra proizvođača: TORBE
  • Намена: За полесно носење на алатот за време на работа, со можност за нивно врзување на ремен или појас
  • Материјал: импрегнирано платно
  • Димензии: 27 x 27 цм

 

0 МКД
680 МКД
680 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Торба неменета за носење на помал број на алати со собе. Се врзува за појас/ремен.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби, појаси, елеци
Бренд Беорол
Димензија 270 x 270mm
Занает Електричари, Ѕидари, Монтери
Материјал Импрегнирано платно

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За носење и чување рачни алатки и прибор Има надворешни и внатрешни прегради...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За полесно носење на алатот околу половината додека работите Материјал: импр...
830 МКД
Торбица за алати
Торбица за алати
Торби, појаси, елеци
680
Izaberi količinu
2
1