Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Муниција за хефталка 12мм 1000/1
Беорол

Муниција за хефталка 12мм 1000/1

Шифра на артикл: MHF12
Šifra proizvođača: HEFTALICE
  • Намена: Муниција за хефталица 12мм
  • Материјал: Челик
  • Одговараат на хефталица HFT

 

0 МКД
80 МКД
80 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 80,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Муниција за хефталица, различна длабочина на ковање. Пакувањето содржи по 1000 парчиња. Одговараат на хефталица HFT.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Хефталици и муниција
Бренд Беорол
Занает Тапетари
Материјал Метал
Пакување 1000kom

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 10мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 8мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &n...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 6мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &n...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За спојување материјали и тапацир Материјал: Челик Муниција: 4 - 14 мм &n...
1.020 МКД
Муниција за хефталка 12мм 1000/1
Муниција за хефталка 12мм 1000/1
Хефталици и муниција
80
Izaberi količinu
2
1