Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Муниција за хефталка 6мм 1000/1
Беорол

Муниција за хефталка 6мм 1000/1

Шифра на артикл: MHF6
Šifra proizvođača: HEFTALICE
0 МКД
70 МКД
70 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 70,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Муниција за хефталица, различна длабочина на ковање. Пакувањето содржи по 1000 парчиња. Одговараат на хефталица HFT.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Хефталици и муниција
Бренд Беорол
Занает Тапетари
Материјал Метал
Пакување 1000kom
Trenutno nema komentara
Муниција за хефталка 6мм 1000/1
Муниција за хефталка 6мм 1000/1
Хефталици и муниција
70
Izaberi količinu
2
1