Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бургија за дрво ø12мм
Беорол

Бургија за дрво ø12мм

Шифра на артикл: BD12
Šifra proizvođača: BURG_DRVO
  • Намена: За дупчење дупки во дрво
  • Спирален раб со намалена површина на контакт за намалување на триењето и работната температура
  • Материјал: челик
  • Димензии: ø12 x 120мм
  • Должина на делот за сечење: 90мм

 

0 МКД
75 МКД
75 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Квалитетна спирална бургија за дрво изаботена од брзина на челик. Работ на спиралата е изработен со намалена контактна површина поради намалувањето на триење и работна температура. На овој начин е зголемен квалитетот на бушење и животниот век на бургијата.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Бургии за дрво
Бренд Беорол
Димензија ø12 x 120mm
Должина на резниот дел 90mm
Занает Бравари, Столари, Тапетари, Тесари
Намена Бургија за дрво

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во дрво Спирален раб со намалена површина на контакт за нам...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во дрво Спирален раб со намалена површина на контакт за нам...
53 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во дрво Спирален раб со намалена површина на контакт за нам...
32 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во дрво Спирален раб со намалена површина на контакт за нам...
32 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во дрво Спирален раб со намалена површина на контакт за нам...
19 МКД
Заштеда 10%
21 МКД
Бургија за дрво ø12мм
Бургија за дрво ø12мм
Бургии за дрво
75
Izaberi količinu
2
1