Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бургија SDS ø12x310мм
Беорол

Бургија SDS ø12x310мм

Шифра на артикл: BSDS12X310
Šifra proizvođača: BURG_SDS
  • Намена: За дупчење дупки во градежни материјали
  • Прифаќање на SDS плус дупчалки, за работа со електропневматски чекани
  • Материјал: Челик
  • Димензии: ø12 x 310 мм
  • Должина на делот за сечење: 250 мм

 

0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Квалитетна бургија за бетон со две плочки ТМ на врвот. Зафатот на бургијата SDS plus за работа со електро-чекан. Зафатот на бургијата е потребно подмачкување за да се намали триењето и да се спречи навлегување на прашина во машината која се користи.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Бургии SDS
Бренд Беорол
Димензија ø12 x 310mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Фасадери
Намена Бургија за бетон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Бургии SDS BSDS8X110
Намена: За дупчење дупки во градежни материјали Прифаќање на SDS плус дупчалки, за р...
100 МКД
Бургија SDS ø12x310мм
Бургија SDS ø12x310мм
Бургии SDS
180
Izaberi količinu
2
1