Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Лента за мерење 20м
Беорол

Лента за мерење 20м

Шифра на артикл: MT20
Šifra proizvođača: METRI
  • Должина 20m
  • PVC куќиште
  • Мерната лента е изработена од фиберглас

 

0 МКД
410 МКД
410 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 410,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Мерна трака 20m со затворено пластично куќиште. Мерната трака е изработена од фиберглас.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 20m
Занает Армирачи, Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Монтери, Фасадери
Тип Трака
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 5m, ширината е 16mm ABS куќиште со гумена ерго навлака, мерна...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3m, ширината е 16mm ABS куќиште со гумена ерго навлака, мерна...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MRG7.5
Должината на лентата е 7.5 m, ширината е 19 mm Куќиштето од PVC обложено со гум...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри M7.5A
Должината на лентата е 7.5m, ширината е 25mm Куќиштето од PVC e обложено со гум...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 5m, ширината е 19mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3m, ширината е 16mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 2m, ширината е 16mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MM40
Должината на лентата е 1m, ширината е 6mm PVC куќиште, мерната лента е изработенa&nb...
2.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3m, ширината е 16mm PVC куќиште, мерната трака е направена од...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP100
Должина на лента 100m, ширина 14mm PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена...
1.370 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP50
Должина на лента 50m, ширина 14mm PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена ...
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP30
Должина на лента 30m, ширина 14mm PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена ...
560 МКД
Лента за мерење 20м
Лента за мерење 20м
Метри
410
Izaberi količinu
2
1