Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Лента за мерење професионал 30м
Беорол

Лента за мерење професионал 30м

Шифра на артикл: MTP30
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
560 МКД
504 МКД
Заштеда: 56 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 504,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Отворено пластично куќиште, анатомски ракохват. Мерната трака е изработена од фиберглас.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 30m
Занает Армирачи, Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Монтери, Фасадери
Тип Profesional
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP20
364 МКД
Заштеда 30%
520 МКД
Лента за мерење професионал 30м
Лента за мерење професионал 30м
Метри
504
Izaberi količinu
2
1