Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Metar 7.5м autolock
Беорол

Metar 7.5м autolock

Шифра на артикл: M7.5A
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
460 МКД
460 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Метар со челична трака во должина од 7.5м. Има автоматски механизам за застанување и копче за постепено отпуштање.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 25mm x 7,5m
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери, Хоби
Материјал ПВЦ/Гума
Тип Autolock
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP30
504 МКД
Заштеда 10%
560 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP20
364 МКД
Заштеда 30%
520 МКД
Metar 7.5м autolock
Metar 7.5м autolock
Метри
460
Izaberi količinu
2
1