Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Лента за мерење професионал 50м
Беорол

Лента за мерење професионал 50м

Шифра на артикл: MTP50
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
920 МКД
920 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Отворено пластично куќиште, анатомски ракохват. Мерната трака е изработена од фиберглас.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 50m
Занает Армирачи, Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Монтери, Фасадери
Тип Profesional
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP30
504 МКД
Заштеда 10%
560 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP20
364 МКД
Заштеда 30%
520 МКД
Лента за мерење професионал 50м
Лента за мерење професионал 50м
Метри
920
Izaberi količinu
2
1