Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Метар роло гумен 7.5м
Беорол

Метар роло гумен 7.5м

Шифра на артикл: MRG7.5
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
380 МКД
380 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 380,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Метарот е направен од висококвалитетна пластика обложена со гума. Можно е извлекување со една рака на мерната трака со помош на rolo гумениот ваљак. Автоматско стоп копче ја задржува мерната трака и овозможува едноставност при користењето. Со притискање на него го контролираме враќањето на траката, што спречува пукање и можни повреди на прстите, а воедно може да ја запре траката на посакуваното место.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 19mm x 7,5m
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери, Хоби
Тип Роло
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP30
504 МКД
Заштеда 10%
560 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP20
364 МКД
Заштеда 30%
520 МКД
Метар роло гумен 7.5м
Метар роло гумен 7.5м
Метри
380
Izaberi količinu
2
1