Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Метар челичен 7.5м
Беорол

Метар челичен 7.5м

Шифра на артикл: M7.5
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
360 МКД
360 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
3
4
5
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Ергономски облик на куќиштето.Содржи копче за стопирање на дното на куќиштето. Мерната трака е направена од еластичен челик, заштитена со ПВЦ обвивка.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 25mm x 7,5m
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери, Хоби
Тип Челични
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP30
504 МКД
Заштеда 10%
560 МКД
Метар челичен 7.5м
Метар челичен 7.5м
Метри
360
Izaberi količinu
2
1