Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Лента за мерење професионал 100м
Беорол

Лента за мерење професионал 100м

Шифра на артикл: MTP100
Šifra proizvođača: METRI
  • Должина на лента 100m, ширина 14mm
  • PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена од фиберглас
  • Мерната лента е означена од двете страни

 

0 МКД
1.370 МКД
1.370 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.370,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Мерна трака професионал со должина 100m со отворено пластично куќиште и анатомски ракохват. Мерната трака со ширина 14mm е изработена од фиберглас, двострано означена. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 100m
Занает Армирачи, Водоинсталатери, Ѕидари, Изолатори, Монтери, Фасадери
Тип Profesional
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 5m, ширината е 16mm ABS куќиште со гумена ерго навлака, мерна...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3m, ширината е 16mm ABS куќиште со гумена ерго навлака, мерна...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MRG7.5
Должината на лентата е 7.5 m, ширината е 19 mm Куќиштето од PVC обложено со гум...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри M7.5A
Должината на лентата е 7.5m, ширината е 25mm Куќиштето од PVC e обложено со гум...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 5m, ширината е 19mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3m, ширината е 16mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
198 МКД
Заштеда 10%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 2m, ширината е 16mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MM40
Должината на лентата е 1m, ширината е 6mm PVC куќиште, мерната лента е изработенa&nb...
2.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 3m, ширината е 16mm PVC куќиште, мерната трака е направена од...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP50
Должина на лента 50m, ширина 14mm PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена ...
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP30
Должина на лента 30m, ширина 14mm PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена ...
560 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP20
Должина на лента 20m, ширина 14mm PVC куќиште со ергономска рачка, лента изработена ...
364 МКД
Заштеда 30%
520 МКД
Лента за мерење професионал 100м
Лента за мерење професионал 100м
Метри
1.370
Izaberi količinu
2
1