Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сечило плоча за метал ø300x3.5мм
PROcut

Сечило плоча за метал ø300x3.5мм

Шифра на артикл: RPM300X3.5
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
470 МКД
329 МКД
Заштеда: 141 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош

Абрезивна резна плоча за елементи направени од црн метал. Не е наменета за ИНОКС. Правилниот избор на абразивни честички и врзивни средства овозможува брза и олеснета работа. Поради сигурност на работникот,во плочата се наоѓа арматурна мрежа. Металната прирабница овозможува посилна и побезбедна врска со аголната брусницата,

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø300 x 3,5mm
Занает Бравари
Намена Резна плоча за метал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Сечило плоча за метал ø300x3.5мм
Сечило плоча за метал ø300x3.5мм
Брусно резни плочи и дискови
329
Izaberi količinu
2
1