Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шаблон за пренос на агли и контури 125mm
Беорол

Шаблон за пренос на агли и контури 125mm

Шифра на артикл: SZPUK125
Šifra proizvođača: MERNI_OST
  • Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми
  • Материјал: ABS пластика
  • Димензии: 125мм

 

0 МКД
520 МКД
520 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 520,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Лесно ги пресликува сите нерамнини, агли и други неправилни форми. На двете страни се означени инчи и милиметри. Ергономски дизајниран со рамен профил, за лесно складирање и транспорт. Одлична алатка за хобисти, преработувачи на метал и дрво, столари итн. Има опција за заклучување, како и магнети кои го држат алатот на метални површини. Материјал: ABS пластика

Карактеристика Вредност
Kатегорија Висок, пудра, конец, вагрес
Боја Црно/Црвена
Бренд Беорол
Димензија 125mm
Занает Керамичари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
920 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 600 гр Изработен од квалитетен челик ...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 200 гр Изработен од квалитетен челик ...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обележување во градежни работи Должина на конец: 50 м Пластичен носач ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 20м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Доаѓа со две мензури со...
990 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За означување во градежништвото Материјал: Прашок од чист оксид пигмент...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За мерења во градежништвото Тежина: 100 гр Изработен од квалитетен челик ...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 8мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
1.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 6мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпоре...
850 МКД
Sačuvano u omiljne
Димензии на цревото 10мм x 50м. Дебелина на цревото 1мм Изработени од мек ПВЦ Отпор...
1.700 МКД
Шаблон за пренос на агли и контури 125mm
Шаблон за пренос на агли и контури 125mm
Висок, пудра, конец, вагрес
520
Izaberi količinu
2
1